34 هزار متر مربع از زمین های کشاورزی محمودآباد آزادسازی شد + تصویر قلع و قمع

به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی مازندران، احمد صادقی اظهار کرد: در راستای اجرای احکام قطعی قانون حفظ اراضی زراعی و باغ ها برابر دستور دادستان به همراه اکیپ اجرای حکم به اتفاق نماینده دادستان، کارشناس بنیاد مسکن و اکیپ گشت 131 در روستاهای بائوده علیا، زنگی کلای هزارپی و لامیزده از توابع بخش مرکزی این شهرستان نسبت به اجرای احکام قطعی اقدام شد.

 

وی افزود: در روستای بائوده علیا در سطح 30 هزار مترمربع بصورت تفکیک و بنای نیمه کاره و همچنین در روستای زنگی کلای هرازپی نیز در سطح 3 هزار مترمربع بصوت دیوارکشی عملیات تخریب انجام شد.

 

مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد تغییر کاربری غیرمجاز در روستای لامیزده را در سطح هزار و 500 مترمربع بصورت تفکیکی و دیوارکشی اعلام کرد.

 

صادقی ادامه داد: مدیریت جهاد کشاورزی این شهرستان در این عملیات 34 هزار و 500 مترمربع از زمین های تغییر کاربری داده شده را آزادسازی و به چرخه تولید بازگرداند.

 

این مسؤول تصریح کرد: جهاد کشاورزی با هر‌گونه ساخت ‌و ‌ساز غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی که منابع تامین‌کننده امنیت غذایی جامعه را تهدید کند طبق قانون برخورد خواهد کرد.

 

صادقی خاطرنشان کرد: هرگونه ساخت و ساز در حوزه کشاورزی ممنوع بوده مگر این که مجوز قانونی از سوی مراجع ذیصلاح صادر شده باشد.

چاپ محتويات