اتصال حلقه های منقطع در زنجیره های تولید برای کشاورزی اقتصادی

به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ساری، حسن عنایتی در مراسمی که به مناسبت اعیاد شعبانیه و تقدیر از جانبازان در مدیریت شهرستان ساری برگزار شد، اظهار کرد: مسئولیت ما برای امنیت غذایی در تامین اقلام سفره مردم، نظارت و صیانت بسیار مهم است که همه در وسط میدان باشیم و موضوعات را پیگیری کنیم تا به نتیجه برسیم.

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به اینکه از اکنون باید به فکر شب عید و تعطیلات نوروزی باشیم و با پیگیری جدی موضوعات، ادامه داد: حضور کارشناسان جهاد کشاورزی علاوه بر میدان و عرصه تولید در بازار بسیار مهم و ضروری است.

این مسئول اضافه کرد: باید برای تولید محصولات کشاورزی باید با طراحی فرایند های ویژه حلقه های زنجیره ارزش را به هم متصل کنیم تا از انقطاع پرهیز کرده و کشاورزی اقتصادی و باصرفه شود که یک پدیده نو ایجاد و با تلاش همکاران، ظرفیت سازی در بدنه سازمان باشد.

عنایتی بر بهره گیری از ظرفیت دانشگاهیان، محققان، صنعتگران، بخش خصوصی، تشکل ها، اتحادیه ها و کشاورزان پیشرو در تحقق اهداف سازمانی تاکید کرد و ادامه داد: یا علمی تر کردن کشاورزی و استفاده از تمام ظرفیت ها می توانیم برنده میدان باشیم و باشتاب به سوی اهداف سازمانی پیش برویم.

گفتنی است در پایان از جانبازان، بازنشستگان و همسران همکاران پرتلاش که به طور شبانه روزی در این مدیریت فعالیت می کنند، تقدیر شد.

چاپ محتويات