اجرای مانور بازرسی و نظارت بر عرضه کالاهای اساسی در نور

به گزارش روابط عمومی سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان نور، صادق خرمانی گفت: در مانور سراسری تنظیم بازار شهرستان نور ضمن تشکر از حضور نیروی های مردمی و بسیج در کنار مدیریت جهاد کشاورزی ، صمت و اصناف گفت: فرهنگسازی و ایجاد تعادل در میزان خرید و مصرف متقاضیان در تعادل بازار نقش تعیین کننده دارد از همین رو از دستگاه های متولی خواستار نظارت دقیق بر بازار هستیم.

 

خرمانی ادامه داد: هيچگونه مشكلي در تامين كالاهاي اساسي نداريم در نظارت بر توزیع اقلام اساسی و مورد نیاز مردم از ظرفیت نیروهای جهادی و بسیج استفاده موثر شود.

 

سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان نور افزود: ضروری است با نظارت هر چه بیشتر دستگاه های متولی در مانورهای پیش بینی شده آتی موانع و محدودیتها مرتفع و اطمینان خاطر لازم در تامین کالاهای اساسی به مردم داده شود. 

 

 وی تاکید کرد : تأمین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها، نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهمترین وظایف ستاد تنظیم بازار است که این اقدامات در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان انجام می گیرد.

 

این مقام مسئول در پایان گفت: برای كنترل قیمت ها كالاهاي اساسي و ضروري (سه) 3 بازرس در قالب تیم های سه نفره در سطح شهرستان نظارت مستمر دارند.

چاپ محتويات