برگزاری نمایشگاه توانمندیهای روستائیان

به گزارش روابط عمومی جهاد کشاورزی شهرستان فریدونکنار، محمد هادی زاده بیان کرد: به منظور تجلیل و تقدیر از زحمتکشان روستایی و عشایری و یادکرد از خدمات ارزنده آنان به کشور عزیزمان ایران، 15 مهرماه به نام روز ملی روستا نامگذاری شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فریدونکنار ضمن تبریک روز روستا به کلیه روستائیان کشور و بالاخص شهرستان فریدونکنار گفت: قطعا نقش روستا و روستائیان در هر دوره و ضمینه ای به ویژه در زمینه رشد اقتصادی و کشاورزی را نباید نادیده گرفت و معرفی چنین روزی می تواند به توسعه و ترویج فرهنگ روستایی کمک کرد.

وی در ادامه افزود: به منظور گرامیداشت روز روستا، ستاد برگزاری نمایشگاه توانمندی های روستائیان به ریاست فرماندار فریدونکنار و همکاری بخشداران و مدیریت جهاد کشاورزی فریدونکنار، ادارات شیلات، میراث فرهنگی و گردشگری، کمیته امداد، بهزیستی، آموزش و پرورش و صنعت، معدن و تجارت تشکیل شد.

هادی زاده بیان کرد: نمایشگاه توانمندیهای روستائیان شهرستان فریدونکنار از تاریخ 14 لغایت 16 مهرماه در اردوگاه شهید رجایی فریدونکنار برگزار می شود و در این نمایشگاه روستائیان زحمتکش فریدونکنار، دستاوردها و تولیدات خود را در زمینه کشاورزی، دامپروری، پرورش زنبورعسل، گل و گیاهان زینتی، آبزی پروری، صنایع دستی و غیره را به معرض دید عموم به فروش می رسانند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فریدونکنار گفت: مراسم افتتاحیه نمایشگاه در تاریخ 14 مهرماه 98 ساعت 10 صبح با حضور نصیری فرماندار فریدونکنار، مدیر امور روستایی استانداری مازندران،  شمسی پور معاون مدیرکل جذب سرمایه گذاری استانداری، مدیر هماهنگی ترویج سازمان جهاد کشاورزی مازندران، بخشداران و مدیران و روئسای ادارات تابعه شهرستان فریدونکنار و عموم مردم در محل نمایشگاه واقع در اردوگاه شهید رجایی فریدونکنار برگزار شد.

هادی زاده در پایان اظهار داشت: تاکنون نمایشگاه از استقبال مردمی بسیار خوبی برخوردار بوده و این نمایشگاه تا روز 16 مهر 98 ادامه خواهد داشت و مردم شریف شهرستان و استان می توانند از توانمندیهای روستائیان بازدید نمایند.

چاپ محتويات